FinMix

Reklama

Tipy

Zkuste i další informační kanály na téma půjčky úvěry online.cz, inzerce půjček na Daki.cz, účty na spoření, EFK.cz půjčky a úvěry a pojištění online.info. Přečtěte si články o investicích. Mnoho rad a tipů ohledně financí a ekonomické gramotnosti naleznete na magazínu o pěnězích goldmag.cz. ePojisteni.cz - největší srovnávač pojištění na trhu. Porovnejte ceny povinného ručení nebo cestovního pojištění. Hledáte rychlou půjčku? Uspory.cz vám pomůžou vybrat nejvýhodnější! Praktická kniha jízd vám pomůže efektivně evidovat všechny cestovní doklady řidičů. Přejeme příjemné surfování.


www.FinMix.cz

Web FinMix.cz se zabývá poskytováním kvalitních informací o produktech bankovních i nebankovních institucí. Naleznete zde vyčerpávající články na téma úvěry, půjčky, hypotéky, pojištění, spoření atd. Věříme, že vám naše finanční poradenství pomůže.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Když máte záznam v registru dlužníků, mohlo by být teoreticky hodně obtížné, kdybyste zrovna potřebovali nějaký – byť nepříliš velký – úvěr. Existují společnosti, jejichž podmínkou je, aby takový zápis neexistoval. Jinak se zkrátka nemůžete stát jejich klientem, jde o něco, přes co takzvaně nejede vlak. Na druhou stranu je ale na trhu velmi dobře dostupná i takzvaná nebankovní půjčka pro problémové klienty. Díky ní si půjčí prakticky každý, nemusíte dokládat důvod půjčky, stejně tak nebudete prověřováni, zda zrovna nejste na nějakém seznamu dlužníků.

Ušetříte spoustu času, půjčka je totiž hodně o důvěře

Bez složité administrativy to opravdu jde! Na stranu druhou, touto cestou si nepůjčíte žádnou opravdu velkou sumu. Ve většině případů půjde o pár tisíc korun, společnosti mají strop, do jaké finanční částky se klient prakticky vůbec neprověřuje. Samozřejmě, je tu také ještě jedna podmínka. Pokud máte nesplacený závazek u společnosti, u které žádáte o další půjčku, bohužel nemůžete čekat žádnou kladnou odpověď. V tomto směru bude nebankovní půjčka pro problémové klienty nedostupnou záležitostí.

Někdy není úplně snadné najít, ale tento typ půjčky rozhodně existuje. Dokonce si můžete vybrat mezi několika společnostmi, které jej tak či onak poskytují. Částku vyšší, než deset tisíc korun ale obvykle nečekejte, jde většinou jen o klasickou půjčku do výplaty, u které se nemusí uvádět vlastně vůbec žádné závažnější detaily o žadateli. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je určena samozřejmě i těm, kteří mají zápis v registru z nějakého podivného důvodu. Vždyť je zřejmé, že ocitnout se v registru může i ten, kdo například zaplatil složenku o pár dnů později nebo zapomněl uhradit paušál za mobilní telefon. I takové věci se přeci stávají a nebankovní společnosti to dobře vědí.