FinMix

Reklama

Tipy

Zkuste i další informační kanály na téma půjčky úvěry online.cz, inzerce půjček na Daki.cz, účty na spoření, EFK.cz půjčky a úvěry a pojištění online.info. Přečtěte si články o investicích. Mnoho rad a tipů ohledně financí a ekonomické gramotnosti naleznete na magazínu o pěnězích goldmag.cz. ePojisteni.cz - největší srovnávač pojištění na trhu. Porovnejte ceny povinného ručení nebo cestovního pojištění. Hledáte rychlou půjčku? Uspory.cz vám pomůžou vybrat nejvýhodnější! Praktická kniha jízd vám pomůže efektivně evidovat všechny cestovní doklady řidičů. Přejeme příjemné surfování.


www.FinMix.cz

Web FinMix.cz se zabývá poskytováním kvalitních informací o produktech bankovních i nebankovních institucí. Naleznete zde vyčerpávající články na téma úvěry, půjčky, hypotéky, pojištění, spoření atd. Věříme, že vám naše finanční poradenství pomůže.

ING konto

Každá finanční instituce přichází na finanční trh s nabídkou mnoha produktů, nebo-li programů, které se snaží poskytnout k využití co nejvíce lidem. Těchto produktů je tolik, že by je člověk musel neustále bedlivě sledovat, aby jim všem porozuměl a věděl, jaká je v danou chvíli jejich aktuální nabídka. Patří sem běžné účty, programy na životní a zdravotní pojištění, fondy, spořící účty i osobní finanční plánování. Jedním z produktů, které banky nabízejí je spořící účet. Takový účet je nejlépe úročený finanční produkt každé banky nebo finanční instituce. Dnes se banky a finanční instituce snaží nabízet svým potencionálním zákazníkům nový produkt, který se zaměřuje na kombinaci osobního účtu a výhod vysokého úroku jako u termínovaných vkladů.

Pokud máte na svém osobním účtu volné finanční prostředky nebo vám měsíčně zůstává na účtu nevyužitá částka, tyto peníze můžete kvalitně a především bez rizika zhodnotit vyšším úrokem. Další výhodou je, že tyto peníze máte stále k dispozici podle potřeb. Přesně to je důvod, proč mít spořící účet. Je zbytečné nechávat peníze na účtu a nic s nimi nedělat, když můžou vydělat samy. Nebudou to asi vysoké sumy, ale i kdyby vám zaplatily vedení vašich dalších účtů a poplatků, stojí to za to.

ING konto je produktem celosvětové finanční instituce původem z Nizozemí, která působí ve více než 50 zemích světa. ING group poskytuje záruku, že vaše peníze jsou uloženy nejen dobře, ale především bez rizika. ING konto zhodnotí vaše peníze úrokem 1.75% bez ohledu na výši vkladu nebo výběru. Peníze můžete samozřejmě kdykoli vybrat a co je nejlepší, u ING konta neplatíte žádné poplatky. Výpovědní lhůta pro výběry není definována, což vlastně znamená, že peníze si vyberete podle své potřeby aniž byste za to cokoli platili nebo byli jinak sankcionováni. K založení ING konta nemusíte mít účet u ING a své konto můžete spravovat zdarma z domu pomocí internetu. Všechny platební transakce jsou zdarma, stejně jako zasílání výpisů.

ING konto si můžete založit on-line přes internet, po telefonu nebo prostřednictvím kontaktního centra, zasláním písemné žádosti nebo prostřednictvím poradce pro finanční plánování ING. Při osobním i bezosobním vyřízení účtu budete potřebovat občanský průkaz a číslo vašeho stávajícího účtu a vyplnit formulář. Pokud žádost vyřizujete bezosobně, smlouva vám bude zaslána až domů. Při založení ING konta nemusíte ani měnit banku. Prostě budete mít účty dva. Jeden běžný a druhý spořící.

Bojíte se, že nebudete umět konto spravovat? Je to o tolik jiné než běžný účet, kam vám chodí měsíčně plat? Nemějte obavy, vámi naspořené peníze můžete na ING konto libovolně převádět anebo zase převádět zpět na běžný účet, který budete mít uveden jako transakční účet ve smlouvě o zřízení a vedení spořícího účtu ING konto. Převádět peníze můžete kdykoli, výše minimální vybírané částky není omezena a peníze můžete vybírat až do výše zůstatku a nemusíte se při tom bát, že by vám byl účet pak zrušen. ING konto umožňuje pouze bezhotovostní transakce, tzn. že neumožňuje výběr v hotovosti. Proto je výhodné nechat si posílat výplatu na konto s vysokým úrokem a odtud pak na svůj klasický účet, odkud budou probíhat jednotlivé platby. Z ING konta můžete také provádět jednorázové či trvalé příkazy k úhradě i platby pomocí inkasa.

Pokud jste se ještě nerozhodli nevadí. Společností, které nabízejí podobné produkty je mnoho, je potřeba si vše v klidu promyslet. ING konto je opravdu výhodné, máte jistotu, že peníze jsou v bezpečí a navíc příjemně úročeny sazbou 1.75%. Úroky jsou připisovány čtvrtletně a nejste omezováni ani vybíranou částkou, ani vkládanou částkou. Založení i správu účtu zvládnete on-line z domu a přístup k účtu budete mít i prostřednictvím telefonu. Trvalé příkazy a inkasní platy v rámci České republiky jsou neomezené a nemusíte si u ING zakládat osobní konto. Pojištění vkladů je samozřejmostí stejně jako nadstandardní služby. To vše je zadarmo na rozdíl od běžných účtů, kde platíte nejen za vedení, ale i za jednotlivé transakce a úroková sazba není nijak výhodná.