FinMix

Reklama

Tipy

Zkuste i další informační kanály na téma půjčky úvěry online.cz, inzerce půjček na Daki.cz, účty na spoření, EFK.cz půjčky a úvěry a pojištění online.info. Přečtěte si články o investicích. Mnoho rad a tipů ohledně financí a ekonomické gramotnosti naleznete na magazínu o pěnězích goldmag.cz. ePojisteni.cz - největší srovnávač pojištění na trhu. Porovnejte ceny povinného ručení nebo cestovního pojištění. Hledáte rychlou půjčku? Uspory.cz vám pomůžou vybrat nejvýhodnější! Praktická kniha jízd vám pomůže efektivně evidovat všechny cestovní doklady řidičů. Přejeme příjemné surfování.


www.FinMix.cz

Web FinMix.cz se zabývá poskytováním kvalitních informací o produktech bankovních i nebankovních institucí. Naleznete zde vyčerpávající články na téma úvěry, půjčky, hypotéky, pojištění, spoření atd. Věříme, že vám naše finanční poradenství pomůže.

Od Via SMS se půjčuje férově a s jistotou!

České prostředí nebankovních půjček v současné době zažívá dost velké změny. Od prosince 2016 totiž platí nový zákon o spotřebitelském úvěru, který má za cíl výrazně snížit počet společností, které poskytují nebankovní půjčky. Z trhu mají zmizet podvodné firmy, aby klient měl jistotu, že si půjčuje od férového poskytovatele. Abyste nemuseli hledat, vsaďte na Via SMS s.r.o.

Už má licenci a navíc je členem APNÚ

Novela zákona (více se o ní dozvíte zde) ukládá firmám několik povinností. Musí například doložit kapitál ve výši 20 000 000 korun, současně také musí mít poskytovatel minimálně středoškolské vzdělání. Další podmínkou je, že musí získat licenci od ČNB. Jedině s ní může poskytovat specifické rychlé půjčky.


Via SMS požádala o licenci jako jedna z prvních firem. Via SMS s.r.o. je navíc jednou ze zakládajících firem APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Jedná se o dobrovolné sdružení poskytovatelů nebankovních půjček. Členstvím se zavazují k férovému přístupu k zákazníkům a společně se snaží zlepšovat nebankovní půjčování, aby bylo lidem ještě dostupnější. Jednou ze závazných stanov například je, že firma vždy a bez prodlení poskytne klientovi všechny informace týkající se půjčky. Nemusíte tedy mít obavy, že vás překvapí skryté poplatky aj.


První zdarma a během chvilky!

Via SMS nabízí online půjčky i zcela zdarma. Akce platí pro ty, kdo si půjčují poprvé. Lehce získají úvěr ve výši až 8000 Kč na 30 dní zdarma. Díky tomu si každý princip nebankovního půjčování vyzkouší bez dalších výdajů. Je důležité si jen pohlídat datum splatnosti. O půjčku požádáte přímo na webu společnosti, stačí se registrovat a během několika málo minut vám bude žádost potvrzena. Z půjčky do výplaty můžete získat až 20 000 Kč. Záleží jen na vašich potřebách. Vždy si důkladně promyslete, jestli je pro vás opravdu nutné se zadlužit a zda budete schopni půjčku včas splatit.